עיצוב גינה עשה זאת בעצמך

כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של דוגמאות ויצירות שכולם מקוריים. עיצוב גינה עשה זאת בעצמך מזמינים אתכם גם לשתף ולתת לנו רעיונות חדשים שיכולים לעלות כאן, כמדריכים או כמתן השראה לגולשים אחרים, שמעוניינים לשדרג את הבית או המרפסת שלהם. כך למשל מגוון דוגמאות לגינה אורבנית, ועיצוב גינה במרפסת ותמיד תוכלו להתגאות שהכנתם אותם בעצמכם. כי גם כשגרים בערים, כמו רבים מאיתנו, הצורך בירוק במרפסת קיים והכרחי. זה משנה את התחושה, לשבת במרפסת או בדירה מלאת ירק יכול מאוד לשפר את מצב רוחנו והמראה הכללי של הבית או המרפסת.
 • רעיונות לעיצוב גינה

  • 5 רעיונות לעיצוב וקישוט עציצים

   11:47 am By מנהל אתר
   אם אתה מתכנן לשתול גינה, כנראה שיש לך אוסף של עציצים ריקים. במקום לתת להם להיערם באיזו פינה חשוכה, אתה יכול להשתמש ברעיונות כאן כדי להפוך אותם Read More »
  • עציץ תלוי בתוך הבית

   תליית עציצים

   11:03 am By מנהל אתר
   כאשר בוחרים לעטוף מרפסת אורבנית בירוק ובגינון אורבני, יש צורך לעשות שימוש מקסימלי בחלל. לעיתים נבחר לתלות עציצים לא רק במרפסת אלא גם בבית עצמו, אז Read More »
  • תליית עציצים במרפסת

   משטחי עץ לתליית עציצים במרפסת

   2:15 pm By מנהל אתר
   מכירים את משטחי העץ המיועדים להובלת סחורות? אין מי שלא נתקל במשטחים הללו, בין אם ליד הסופרמרקט או אתרי בנייה. משטחי עץ יכולים להוות חומר לא Read More »
  • גינה אורבנית על הקיר

   12:47 pm By מנהל אתר
   גינון אורבני נולד מתוך סיבות רבות, חלקן מתוך רצון להיות יחידה יצרנית של ירקות פירות ותבלינים, חלקן מתוך חברה פנאי ומנוחה. למעשה חקלאות עירונית הוא תחום Read More »